Hotel Černá Hvězda Praha

Hotelu Černá Hvězda Praha 11 Hotelu Černá Hvězda Praha 12 Hotelu Černá Hvězda Praha 13 Hotelu Černá Hvězda Praha 14 Hotelu Černá Hvězda Praha 15 Hotelu Černá Hvězda Praha 16 Hotelu Černá Hvězda Praha 17 Hotelu Černá Hvězda Praha 18 Hotelu Černá Hvězda Praha 19 Hotelu Černá Hvězda Praha 20 Hotelu Černá Hvězda Praha 21 Hotelu Černá Hvězda Praha 22

.Residence U Černé hvězdy se nachází v historickém centru Prahy, 250 metrů od Karlova mostu a několik minut pěší chůze od Staroměstského náměstí. Dům, kde se rezidence nachází, je prohlášen kulturní památkou a nachází se v památkové rezervaci hl.města Prahy, která byla v roce 1993 prohlášena za světové kulturní dědictví UNESCO.


Residence U Černé Hvězdy nabízí luxusní ubytování v sedmi pokojích - ve dvou dvoulůžkových a pěti apartmá - každé až pro 4/5 osob. Každé apartmá se skládá minimálně ze dvou místností (obvykle ložnice, obývacího pokoje se satelitní TV, telefonem a bezpečnostním trezorem) a koupelny vybavené fénem. Ve třech z nich (suite de lux) je plně vybavená kuchyně (lednice, el.trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, toastovač ) Apartmá bez kuchyně jsou vybavena lednicí,rychlovarnou konvicí a toastovačem. Recepce pro naše hosty je otevřena denně od 7 do 23 hodin.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-cerna-hvezda@toprague.cz
Adresa: Seminářská 6 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Černá Hvězda Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Černá Hvězda Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Černá Hvězda Praha na mapě:

TOPlist