Hotel Černá Hvězda Praha

.Residence U Černé hvězdy se nachází v historickém centru Prahy, 250 metrů od Karlova mostu a několik minut pěší chůze od Staroměstského náměstí. Dům, kde se rezidence nachází, je prohlášen kulturní památkou a nachází se v památkové rezervaci hl.města Prahy, která byla v roce 1993 prohlášena za světové kulturní dědictví UNESCO.


Residence U Černé Hvězdy nabízí luxusní ubytování v sedmi pokojích - ve dvou dvoulůžkových a pěti apartmá - každé až pro 4/5 osob. Každé apartmá se skládá minimálně ze dvou místností (obvykle ložnice, obývacího pokoje se satelitní TV, telefonem a bezpečnostním trezorem) a koupelny vybavené fénem. Ve třech z nich (suite de lux) je plně vybavená kuchyně (lednice, el.trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, toastovač ) Apartmá bez kuchyně jsou vybavena lednicí,rychlovarnou konvicí a toastovačem. Recepce pro naše hosty je otevřena denně od 7 do 23 hodin.


V přízemí residence Černá Hvězda se nachází Vinný bar " Alla Stella Nera". Vinný bar vyvolává vzpomínky na bohatou historii budovy, která kdysi bývala centrem vinné kultury. Hosté si zde mohou užít jedinečnou atmosféru baru, výbornou gastronomii a kulturní akce. Nonstop recepce pro naše hosty se nachází v sousedním hotelu Clementin a je společná pro oba hotely. Bohatá bufetová snídaně se podává denně 7.30-10.00 hodin.


Vinárna nabízí široký výběr italských a francouzských archivních vín, vybraná vína z Nového Světa, kvalitní česká vína i italské či francouzské sýry a delikatesy. Vinárna U Černé hvězdy zároveň organizuje rozličné kulturní akce včetně ochutnávek vín s doprovodnou hudbou, výstavy fotografií, koncerty moderní i klasické hudby a jazzové improvizace.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-cerna-hvezda@toprague.cz
Adresa: Seminářská 6 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Černá Hvězda Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Černá Hvězda Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist